Jacyków się połamał!

 Tak bardzo Tomasz Jacyków chciał się nauczyć jeździć na nartach,  nauczył się podobno, ale połamał się na ulicy.


Tomasz Jacyków pojechał do Zakopanego, gdzie brał udział w ocenie strojów na nartach w programie TVN AlleZima. Program się zakończył, gwiazdy chciały uczcić nakręcenie ostatniego odcinka w Poroninie.

Tomasz Jacyków zapamięta ją na bardzo długo. Wracając do hotelu, poślizgnął się na lodzie, gdy wsiadał do taksówki. Niewinny z pozoru upadek skończył się poważnym złamaniem nogi z przemieszczeniem kości. Pracownicy TVN zawieźli stylistę do szpitala
– donosi Fakt.

Jacyków od razu trafił na stół operacyjny. Złamane kości zostały wzmocnione gwoździami. Teraz leży z noga na podwyższeniu i dochodzi do siebie. Stylistę od razu odwiedził jego ukochany.

– Cieszę się, że Tomek jest przy mnie – zwierza się Faktowi Jacyków.

Po wyjściu ze szpitala, Jacyków trafi na rehabilitację, więc skakanie ma na długi czas z głowy. Mało tego, pewnie znowu będzie potrzebne odsysanie tłuszczu, ponieważ Tomek nie będzie mógł chodzic na siłownię, gdzie modelował swoją boską sylwetkę a którą chciał się pochwalić nad morzem.

Na ulicach panie będa mogły teraz chodzić swobodnie nie obawiając się, że czyha na nich czołowy stylista Polski . Największą frajdę maja panie pielęgniarki, które leżącemu Tomusiowi muszą podkładać kaczkę 🙂

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.