Jacyków chwali Ibisza za zlikwidowanie worów pod oczami

ImageOd jakiegoś czasu jest wielki szum wokół Ibisza a tematem jest to, że prezenter zrobił sobie operację plastyczną pod oczami i pozbył się worów.


Wiele osób sugeruje, że Ibisz przeprowadzając taki zabieg, jest próżny, ale nie Jacyków. Stylista wspiera Krzysztofa i jeszcze udziela mu rad.

A ponieważ Tomasz zaczyna być znany poza granicami naszego kraju, postanowił, że powinien się wypowiedzieć na temat zabiegu jaki przeprowadził na sobie prezenter.

Krzyś ma perfekcyjną budowę młodego, wysportowanego chłopaka – zachwyca się Jacyków w rozmowie z Faktem. – Dlatego głupio by było, gdyby biegał z pomarszczonym ryjem – broni gospodarza „Jak oni śpiewają.

Wiemy, że polski stylista jest bardzo za odnawianiem swoich twarzy. W końcu sam sobie wstrzykuje kiełbasiany jad zwany dalej botoksem, by pozbyć się zmarszczek i by jego ryj wyglądał młodzieńczo. A już szczególnie facet, który tak często występuje na antenie przed milionami widzów, powinien wyglądać świeżo i młodo .

Znam kobiety, które zrobiły sobie cycki, ale wciąż twierdzą, że im same urosły – oburza się stylista. – Przyznaję, że to sprawa bardzo indywidualna, ale operację plastyczne już dawno stały się światowym standardem – precyzuje swoje podejście Jacyków.

Czyli na to wychodzi, że Ibisz zrobił słusznie pozbywając się ciemnych miejsc pod oczami jak i workowatej skóry.

Jego decyzja jest jest po prostu super i kropka
– kończy zwięźle Jacyków.

Panowie z workami pod oczami , zapraszamy do salonów odnowy. Aż zginą z ulic panowie w średnim i starszym wieku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.