Jacyków chce się żenić!

ImageTomasz Jacyków chce wziąć ślub kościelny!


Tomasz Jacyków nigdy nie  ukrywał swojej orientacji seksualnej. Od lat żyje w związku homoseksualnym z pisarzem Michałem Witkowskim. Nie dawno przyjął oświadczyny od swojego ukochanego .

Tak, oświadczyłem się Tomkowi – potwierdza nam Witkowski. – Spytałem się, czy on się zgadza i powiedział "tak". Teraz się zastanawiamy, jak pięknie zorganizować te zaręczyny – dodaje. – Każdy myśli, że to tylko żarty, że taki zboczek jak Witkowski chce być w stałym związku z Jacykowem. A my na poważnie jesteśmy zaręczeni – mówi Michał.

Para chce się pobrać i to w kościele! Takie śluby są obecnie niezwykle popularne – ujawnia Robert Biedroń  prezes Kampanii Przeciwko Homofobii.

Jacyków nie ukrywa radości z fakty zaręczyn. – Dziękuję bardzo za gratulacje. Szczegółów nie zdradzę, bo to rzecz bardzo intymna – mówi nam Jacyków.

A teraz coś co Was może zszokować.

W niektórych parafiach, np. w Warszawie, po cichu księża udzielają błogosławieństwa parom homoseksualnym. Jest wielu duchownych, którzy rozumieją potrzeby gejów i lesbijek. Takie śluby są obecnie niezwykle popularne – ujawnia Robert Biedroń .

Spowiednikowi gwiazd nie podoba się taki związek.

Nie jestem tym specjalnie zaskoczony. Jest podziemie aborcyjne, więc może być i takie podziemie – mówi szczerze w rozmowie z Super Expressem.Co spotka takiego księdza, jeśli taki fakt wyjdzie na światło dzienne? Czeka go suspensa, kara nałożona przez wyższe władze kościelne. Kara może być różna, łącznie z pozbawieniem godności kapłańskiej – dodaje.

Istotą związku małżeńskiego jest spłodzenie i wychowanie dzieci. Jak mają spłodzić go dwaj mężczyźni?! Oni robią z tego kabaret, dla nich taki ślub to jest zabawa. To karygodne! – tłumaczy nam kaznodzieja.

Poszli byście na taki ślub?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.