Jacyków na zamówienie!

 Uważasz , że nie masz w co się ubrać, że twoja szafa nie ma odpowiedniej kreacji na tę chwilę? Zamów Tomasza Jacykowa, on ci doradzi jak powinnaś wyglądać.


Tomasz Jacyków za jedyne 5 tysięcy zł. powie Ci jak powinnaś się ubrać, by nie wyglądać nijak. Ktoś powie, że to zbyt wysoka cena, ale gwiazdy muszą zapłacić za jego usługi dwa razy więcej, więc to jakieś pocieszenie. I tak za odpowiednią cenę, macie okazję nie tylko posłuchać w czym Wam będzie dobrze, ale także wybrać się z Jacykowem na zakupy.

– Już w styczniu ruszy moja strona internetowa, przez którą będzie się można ze mną umówić – zapowiada Jacyków. – W tej chwili nieco trudniej się ze mną skontaktować, ale dla chcącego nic trudnego – zapewnia.

Jednak Jacyków czasem swoje usługi świadczy też za darmo. Chodząc po centrach handlowych kobiety zaczepiają go i proszą o pomoc w wybraniu ubrania, czego on wręcz nie znosi.

– Nie cierpię centrów handlowych, gdzie pełno jest butików. Ciągle zaczepiają mnie tam nieznajome kobiety – żali się Jacyków. – Proszą, bym im pomógł w wyborze ubrań. Nie potrafię im wtedy odmówić i robię to za darmo. A przecież to jest moja praca! Mam chyba za dobre serce – opowiada Faktowi stylista.

Chyba powinien się cieszyć taki powodzeniem pań, w końcu tyle opowiada o ich wyglądzie . Strach by było przejść obok Jacykowa w byle jakim ubraniu . Wtedy wyjściem z sytuacji jest go zaczepić i poprosić o pomoc .

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.