Jachowski, Felicjańska, Jakóbiak, Stanek z Ekscesami EksMagazynu

EksMagazyn – damski Playboy – świętował II urodziny. Na Gali urodzinowej w Operze Krakowskiej pojawiły się gwiazdy, aby odebrać EKScesy EksMagazynu – nagrody przyznawane przez redakcję i czytelników.

EKScesy 2012 otrzymali: Łukasz Jakóbiak – za swój program 20m2 Łukasza oraz Jerzy Stuhr. W kategorii kobiet wyróżnienia przypadły Korze Jackowskiej oraz Róży Thun. Super EKScesa za akcję namawiającą kobiety do samokontroli odebrała wyraźnie wzruszona Ilona Felicjańska. – Przez chwilę, kiedy popełniłam błąd, czułam się jak osoba ułomna, niepełnosprawna. Moi znani i popularni koledzy nagle przestali się do mnie odzywać. A jednak, dzięki dobrym ludziom, których spotkałam na swojej drodze, wierzę, że każdy ma prawo do błędu, a tym bardziej do tego, aby go naprawiać – powiedziała Ilona.

Tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2012 otrzymał aktor Maciej Jachowski, który wystąpił we wrześniowym numerze EksMagazynu. – Jest mi bardzo miło, że kobiety na mnie głosowały – powiedział odbierając wyróżnienie przystojny aktor, który we wrześniowym wydaniu EksMagazynu wystąpił w rozbieranej sesji inspirowanej filmem „Niezniszczalni”. – Myślę, że to właśnie ta odrobina drapieżności i niekwestionowany urok złego chłopca przeważyły o wygranej Maćka. To jedna z najbardziej zmysłowych sesji, jakie ukazały się dotąd w piśmie – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.