Jacek Bilczyński – najlepsze ciało w Polsce (video)(zdjęcia)

Zdobił okładki Men’s Healtha oraz EksMagazynu – luksusowego Playboy’a dla kobiet w Polsce. Przez czytelniczki wybrany został najlepszym ciałem w kraju! Nic dziwnego. Jacek Bilczyński – zawodowy model jest również dietetykiem i trenerem personalnym – kobiety w Polsce oszalały na jego punkcie!

Jacek Bilczyński zdobił okładkę magazynu dla mężczyzn Men’s Health w głosowaniu internautów z 2011 roku, jest najpopularniejszym mężczyzną EskMagazynu – luksusowego pisma dla kobiet rozbierającego mężczyzn, redakcja okrzyknęła go najlepszym ciałem w Polsce. Zawodowy model i fotomodel reklamujący odzież i bieliznę męską, gwiazda wybiegów modowych w kraju i za granicą. – Cieszymy się, że Jacek pojawił się w naszym magazynie i zyskał ogromną sympatię Czytelniczek. Dzięki temu możemy mówić teraz, że rozebrałyśmy najlepsze ciało w Polsce. Co do tego nie mamy wątpliwości – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu – pisma dla kobiet prezentującego męskie akty.

– Ludzie często postrzegają nas przez pryzmat ciała, patrzą bardzo powierzchownie i wycinkowo, widzą tylko kawałek człowieka. Bardzo cenię ludzi, którzy mówią do mnie: „Jesteś piękny i wyjątkowy”, ale mogą to zrobić z zamkniętymi oczami. Często jest tak, że ktoś dobrze wygląda i na tym wszystko się kończy. Najwspanialsi ludzie to tacy, którzy umieją łączyć kontrasty, to, kim są, jacy są w środku, z tym, jak wyglądają – mówi o sobie największe ciacho wśród polskich modeli.

Ale Jacek Bilczyński na pięknym wyglądzie nie poprzestaje. Z wykształcenia to dietetyk i trener personalny. Absolwent wydziału fizjoterapii AWF w Katowicach, student wydziału farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Członek Avangarde Research Group (grupy zajmującej się badaniami nad suplementami diety). Z zainteresowania wieloletni moderator największego forum sportowego w Polsce – SFD, autor licznych publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także autor artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych. Z zamiłowania ratownik WOPR, wieloletni promotor zdrowia, coach prowadzący kursy z zakresu żywienia, metodyki treningu dla fizjoterapeutów, instruktorów, trenerów i ludzi dbających o zdrowie, a także trener pracujący ze sportowcami.

Z zamiłowania – gotuje i swoje przepisy na zdrowe i smaczne potrawy publikuje w sieci, bo, jak twierdzi, warto dowiedzieć się więcej o tym, jak można zdrowo dbać o swój wygląd.

Sesja EskMagazynu

 

kampania dla Alpha Male oraz sesja dla Men’s Health

 


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Jacek Bilczyński - najlepsze ciało w Polsce (video)(zdjęcia), 10.0 out of 10 based on 1 rating

10 komentarzy Jacek Bilczyński – najlepsze ciało w Polsce (video)(zdjęcia)

You must be logged in to post a comment.