Iwona Węgrowska poprawiła sobie biust i usta!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Wygląda naturalnie bo był robiony naturalnie…

Iwona Węgrowska w końcu się przyznałą, że to jak wygląda nie zawdzięcza matce naturze. Gdy miała 20 lat powiększyła sobie biust do rozmiarów takich jaki ma obecnie. Z naturlanym czuła sie źle. Usta również powiększa systematycznie.

Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta – zdradza Faktowi Iwona Węgrowska.  – Biust robiłam osiem lat temu. Wygląda naturalnie, bo jest po postu zrobiony bardzo naturalnie. Po jakimś czasie biust jak wiadomo opada i nie jest cały czas sztywny. Tak naprawdę byłam z niego niezadowolona – mówi. Nowy nie opada?

– Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło – dodaje. Niedawno piosenkarka poprawiła sobie też usta. – To nie była operacja ust, wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy, witaminowy, żeby wypełnić całą górną wargę – tłumaczy.

Efekty widoczne gołym okiem.

Człowiek się starzeje. Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc jest coraz starszy, z upływem czasu usta też maleją i pojawiają się zmarszczki. Tak naprawdę jest wiele kobiet, które to zrobiły, wiele artystek i żadna się do tego nie przyznaje. To jest chore i głupie – dodaje.

Ma dopiero 28 lat, jak będzie wyglądała w wieku 40? Strach już pomyśleć o 60 latach!

Czytaj też: Machalica w szponach nałogu

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

kapif

Damian Burzykowski / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 komentarze Iwona Węgrowska poprawiła sobie biust i usta!

You must be logged in to post a comment.