Ive Mendes kolejną gwiazdą Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010!

 Krytycy rozpływają się nie tylko nad zmysłową interpretacją, czy urzekającym głosem ale także nad nietuzinkową urodą tej brazylijskiej wokalistki. Publiczność kocha ją za wyjątkową energię i ogromną dawkę emocji jakimi obdarowuje ze sceny. Za zmysłową, nieco leniwą mieszankę bossanovy, samby, acid jazzu, popu i muzyki klubowej. Najnowszy album Ive Mendes „Magnetism”, wydany pod koniec ubiegłego roku, jest już podwójnie platynowy


Królowa smooth jazzu – Ive Mendes – będzie kolejną, obok Cesarii Evory i Vaya Con Dios, gwiazdą drugiej edycji bydgoskiego Smooth Festival. Znakomici artyści wystąpią na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy już 22 maja.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to jedno z najbardziej wysmakowanych wydarzeń muzycznych na polskim rynku festiwalowym. Brzmienia tego festiwalu to mieszanka nowych i złotych smooth przebojów. Specjalnie na Smooth Festival przygotowywany jest spektakularny, premierowy projekt muzyczny z udziałem wybitnych wokalistów i instrumentalistów.
Smooth Festiwal skierowany jest do osób oczekujących wysublimowanego klimatu muzycznego, a jego formuła muzyczna idealnie wpisuje się w szczególny klimat Bydgoszczy.

Festiwal od początku odbywa się na Wyspie Młyńskiej. To wyjątkowe miejsce zawdzięcza swój urok nie tylko architekturze Młynów Rothera oraz tzw. Wenecji Bydgoskiej, ale przede wszystkim położeniu między dwiema rzekami: Brdą oraz Brdą Młynówką. Sąsiedztwo licznych muzeów oraz nowoczesnej Opery Nova sprawia, ze wyspa stała się znaczącym centrum kulturalnym.
W tej niezwykłej przestrzeni zostanie wybudowana scena, której aranżacje wizualne staną się dopełnieniem utworów, wyjątkowym obrazem dla smooth’owych brzmień.Bilety na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010
można kupić za pośrednictwem portalu eventim.pl oraz ticketpro.pl, a także w
sieci salonów Empik.

Bilety – 50 zł

Strefa Golden Circle – bezpośrednio przed sceną – 150 zł

Strefa VIP – 300 zł

Smooth
Festival powstał z inicjatywy władz miasta Bydgoszcz oraz Radia Złote Przeboje.
Producentem festiwalu jest firma Snap Event. 

Już
niebawem poinformujemy o kolejnych artystach jacy wystąpią podczas festiwalu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.