Isis Gee nie zmieniła płci!

W „Tańcu z gwiazdami” pojawiła się nieznajoma nikomu uczestniczka, o której zawrzało wszędzie. Egzotyczna Isis Gee przyjeżdża do naszego kraju żeby wystąpić w show i wypuścić na rynek swoją pierwszą płytę. Wszyscy zainteresowani ową nieznajomą wyszukiwali informacji na jej temat i niekiedy wyssane z palca opisywali na niektórych serwisach internetowych.


Wytwórnia, która wzięła piosenkarkę pod swoje skrzydło oburzyła się na wieść o rzekomej zmianie płci Isis. Wydali oświadczenie, w którym podkreślają, że to kłamstwo i Isis Gee nigdy nie była mężczyzną. My nie pisaliśmy nić na ten temat, ale postanowiliśmy pomóc oczyścić dobre imię piosenkarki, która być może zawojuje polskimi fanami. Mówimy, więc jeszcze raz: Isis Gee nie poddała się operacji zmiany płci, bo nigdy nie była mężczyzną!

Część oświadczenia wytwórni Universal:

"W związku z zamieszczeniem w niektórych portalach internetowych serii materiałów dotyczących artystki Isis Gee, z którą Universal Music Polska(…) podpisana umowę fonograficzną, niniejszym oświadczamy, co następuje:

Zamieszczone informacje naruszają zarówno dobra osobiste Artystki jak i spółki Universal Music Polska. Materiały te zostały sporządzone z naruszeniem elementarnych zasad warsztatu dziennikarskiego, bowiem informacje zawarte w artykułach są jednostronne, nieprawdziwe oraz obraźliwe a ponadto wywołują fale agresji i niezwykle obraźliwych i wulgarnych komentarzy. Autorzy informacji zachęcają również internatów do poszukiwania i potwierdzania tzw. „dowodów“ na prowokacyjne insynuacje.”
„Zamieszczanie informacji oraz zdjęć mających rzekomo świadczyć o tym, iż Artystka jest mężczyzną oraz insynuowanie, iż Artystka przeszła operację zmiany płci, są z gruntu nieprawdzie i obraźliwe a ponadto godzi to w dobra osobiste Artystki.”

„Univesral Music Polska wyraża ubolewanie z powodu, iż ta niezwykle utalentowana artystka, obywatelka USA została narażona na tak absurdalne ataki, tym bardziej, iż wybrała ona Polskę na premierowe wydanie jej pierwszego albumu.

Mamy nadzieję, ze jej niezwykła osobowość, wysoka kultura i niespotykany talent będą mogły posłużyć wielu osobom za wzór godny do naśladowania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.