,  

Isabell ma żal do mediów !

ImageDziś na blogu Marcinkiewicza , pojawił się po małej przerwie nowy wpis Isabell.


Panna Isabell musiała trochę pomyśleć zanim w końcu napisała. Tym razem to nie wiersz a właściwie pretensje do świata, że się o niej pisze.

… „Burza” nadal trwa, kiedy przejdzie? Może, gdy zapadniemy się pod ziemie całkowicie? Tylko, dlaczego? Jesteśmy ludźmi jak każdy z nas i mamy prawo do wolności wypowiadania się, wyznawania swoich poglądów i działania, życia w sposób, jaki chce, dokonywania wyborów, które będą dobre dla mnie mając na uwadze fakt ze nie będzie to szkodzić innym i obrażać innych, szczególnie tych najbliższych.

Tak właśnie, pisząc takie słowa, trzeba było się zastanowić wiążąc się z żonatym mężczyznom, który ma dzieci. Tym samym sama Isabell skrzywdziła innych, nieprawdaż?

„Człowiek, wchodząc w przestrzeń wspólną, musi wyrzec się swej intymności; od momentu wejścia w ludzką wspólnotę jest on skazany na to, że każdy jego ruch, każde słowo i każdy gest będą oceniane przez innych ludzi” – i tu się zgadzamy, wiążąc się z człowiekiem, który był wysoko postawioną osobą w Państwie Polskim, trzeba było mieć na uwadze, że Isabell będzie pod lupą mediów.

Kontynuując temat wolność, nie zabraniajcie pisać mi wierszy, jeśli się nie podobają nie czytajcie….Jeśli czytacie… – nikt nie zabrania, pisz Isabell pisz.

"Opinia publiczna to lincz, lincz zaś zawsze stanowi rozrywkę. Nawet, jeśli zamiast pistoletem posłużymy się artykułem w gazecie”. – no cóż, to było z góry wiadome, kiedy się panna wiązała z Marcinkiewiczem.

Itd , itd…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.