,  

Isabell atakowana na blogu swojego kochanka

ImageOstatni wpis jaki panna Isabell zrobiła na blogu swojego kochanego , miał zamknąć usta wszystkim a stało się zupełnie odwrotnie.


Pisaliśmy jak Isabell się żaliła na blogu Marcinkiewicza, że wszyscy się czepiają jej i Kazia i żeby się już odczepili. Ale to nic nie dało a jeszcze bardziej podgrzało całą sytuacje.

Ludzie masowo zaczęli komentować ostatni wpis.  To niektóre z nich, a jest ich na tę chwilę około 1060.

Kolejna kompromitacja pustej dziewczyny. Już nie mam najmniejszych wątpliwości jesteś infantylną, głupiutką dziewczynką z ptasim móżdzkiem. Przykto mi, ale to prawda.

Nie mogę zrozumieć, że tak mądry czlowiek jak Pan Marcinkiewicz pozwala sie ośmieszać takimi Twoimi wpisami, czy wierszami na blogu! Naprawdę. Ja nie mam nic przeciwko Waszemu zachowaniu, byciu razem, itp.. Niech kazdy zyje sobie jak chce i nikomu nic do tego, ani mi, ani mediom, ani nikomu. To czyjać osobista sprawa, że ktos jest z mlodszą kobietą, czy zostawia zonę, itp. Nam nic do tego. Ale tak ośmieszające wpisy, OMIESZAJCE I ENUJCE, jakie Ty tu zamieszczasz, są po prostu nie do przyjęcia. Czuję wstud jak je czytam. Wstyd za Pana Marcinkiewicza, że na to pozwala.


Kaziu, byłeś trzeci na liście kandydatów na prezydenta. Byłeś bardzo lubianym politykiem. Teraz zanuć sobie "Miałeś cha.mie złoty róg, miałeś cha.mie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur"

Jesteś lafiryndą, która rozbiła rodzinę, uwiodła podstarzałego pseudokatolika, zabrała dzieciom ojca – czego więc oczekujesz od społeczeństwa? Na pewno nie aprobaty, tylko potępienia i pogardy. (…) Mam pytanie. Jakbyś pocieszyła swoją matkę, gdybym zainteresowała się Twoim ojcem? Fuj! fuj!!!

Jakby głupota miała skrzydła, to Isabell by fruwała wysokooo, serio dziewczyno, zapadnij się pod ziemię.

To tak po krótce, chyba więcej nie trzeba nic dodawać. 

Na przyszłość rada dla takich par, chcecie coś robić , róbcie to po cichu a nie obnosicie się z miłością, która z góry będzie potępiona ! Bo tu nie ma czym się szczycić i chwalić !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.