,  

Isabel z Kaziem na Fashion Week London

ImageW końcu, może zrzuci te toporne kozaki i założy coś kobiecego.


Kazimierz Marcinkiewicz dał się wyciągnąć na wyprzedaż eleganckich i markowych ciuchów. W miniony weekend w Londynie sprzedawano ubrania najlepszych projektantów mody.

Fashion, fashion, fashion – słowo, które rozbrzmiewało przez ostatni tydzień w Londynie i nie tylko – pisze na swoim blogu Isabel.

Udało mi się zabrać ze sobą moją drugą połówkę i co najlepsze wcale nie narzekał, wręcz przeciwnie chętnie poszedł. Mmm, bo czy odmówiłby sobie obejrzenia zgrabnych sylwetek i długich nóg oraz różnych kreacji? Taka odmiana od codziennych zajęć jest mile widziana – pisze dalej Isabel.

Zgrabne sylwetki i długie nóżki , dokładnie. Jedynie na takich pokazach chyba może popatrzeć bo w domu ma spodnie i ciężkie kozaki.

Można kupić oryginalne rzeczy po atrakcyjnych cenach. Każdy wybredny znajdzie coś dla siebie –  cieszy się młoda żona byłego premiera.

Na pewno stać ją na porządne fatałaszki, wszak jej mąż zarabia 100 tysięcy funtów miesięcznie , prowadząc własną firmę doradczą. Mamy nadzieję, że po takim weekendzie Isabel pokaże się w nowych szmatkach od światowych projektantów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.