, ,  

Isabel brakuje seksu

ImageNo cóż ona młoda, on po 50-tce, już nie jest taki jurny jak wiele lat temu.


Isabel na swoim blogu wyznała, że brakuje jej seksu. Tak twierdzą seksuolodzy, którzy obserwują bazgroły młodej pani Marcinkiewicz.

Sielanka szybko minęła. Podróże, dyskoteki były i minęły. Marcinkiewicz poślubił młodą Isabel i chce najwidoczniej odpocząć od szaleństw jakim się udzielał przez ostatnich kilka miesięcy. W końcu ma swój wiek i nie wytrzyma takiego tempa jakie narzuca mu młodziutka żonka.

Co tu ukrywać – bywam niespokojna i niecierpliwa, więc postanowiłam zapisać się na jogę. Może tym razem się uda. Niektórzy młodzi ludzie Pędzą przez życie. Chcą działać, robić jak najwięcej w jednej chwili, są ciągle w ruchu tak mają, że po prostu nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu.– pisze na blogu Isabel.

Dokładnie młodzi ludzie pełni energii, niestety Kazio nie jest już młodym. Według nas Isabel zauważyła różnicę wieku między sobą a jej mężem i być może żałuje, że poślubiła staruszka.

Seksuolodzy zaś twierdzą coś innego.

Skończył się dla niej narzeczeński karnawał. Przyszła małżeńska codzienność. Najwyraźniej z tym nie może sobie poradzić – komentuje Stanisław Dulko, seksuolog i my się z tym zgodzimy.

W okresie narzeczeństwa wszystkiego było więcej: atrakcji, seksu. Było bardzo zabawowo, beztrosko. A teraz przyszła małżeńska stabilizacja, spokój. Pewnie inaczej sobie to wyobrażała, dlatego teraz nie może się z tym pogodzić. Może z seksem jest inaczej, jest go mniej. Isabel ciągle jest w sferze erotyki. A Kazimierz Marcinkiewicz zapragnął małżeńskiej stabilizacji – podsumowuje doktor Dulko.

A co Wy myślicie , brak jej seksu czy zauważyła różnicę wieku?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.