Internauci nabijają się z Krupy!

kapif

Modelka  stała się pośmiewiskiem w sieci!

Joanna Krupa ma trudny przed sobą okres. Swoje życie przyporządkowała karierze, nie ma czasu też na ślub z bogatym biznesmenem. Na dodatek zachorowała. Skutkiem zaniedbań zdrowia, nabyła się guza Potta, który jest efektem ubocznym nieleczonych zatok. Modelce groziła ślepot. Joanna jest już po kilku zabiegach.

Teraz Joasia ma inny problem a może to tylko nam Polakom wydaje się problemem a ona się tym nie będzie przejmowała?

W internecie powstała grupa drwiąca z Joanny Krupy. Dokładnie chodzi o wysławianie się jurorki w programie „Top model. Zostań modelką”. Krupa od 4 roku życia mieszka w Stanach Zjednoczonych i jej polski nie jest już najlepszy. Dodatkowo modelka mówi z amerykańskim akcentem. – donosi Fakt.

Internauci żądają zmiany nazwy show Top Model na Tap Madl

Mało tego…

Na Facebooku można znaleźć m.in. „czeszcz ciefszyny!”, „Palina jesteś priti” i „dżefczyno, don’t worry about it, teraz jestem wkurwiona ale jak jutro nie zobacze takiego zdjeczia to i’m gonna fight for you!”

Zobacz też: Ups! Sutek Górniak w „Tańcu z gwiazdami”

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Internauci nabijają się z Krupy!

 • Ewa

  Może tak internauci pouczyli się języków obcych, bo za pewne nabijają się Ci co ani be , ani me, ani kukuryku w obcym języku!

 • wiki

  Przez długi czas nabijacie się z niej o byle co !
  To , że na zdjęciu ma futro i , że ma taką brzydką sukienkę , albo o to , że nie poprawnie wymawia , w końcu przez tyle lat mówiła po Angielsku !
  To nie dobrze o Was świadczy …
  Nie myślicie czy co ? ? ? Może ona spędza czas na Facebook , jako inna osoba , może jej być przykro ! Więc nie piszcie o niej w ten sposób .

  Bo mi jest przykro i jej też !

  Joasia jestem z Tobą :** <3 I love You :* …, Twoja Fanka 🙂

You must be logged in to post a comment.