Inauguracja dzialalnosci Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej

17 września 2012r. minęła setna rocznica urodzin Ireny Kwiatkowskiej.

W ramach tego niezwykłego jubileuszu, aby zachować na dłużej pamięć o wspaniałej Artystce, a przede wszystkim kontynuować Jej przesłanie wśród nowych pokoleń powstała  FUNDACJA IM.IRENY KWIATKOWSKIEJ  „FIK”. 
Fundacja działa na rzecz twórczości dla dzieci  pod hasłem  „Dla dzieci tak samo tylko lepiej”.

Irena Kwiatkowska nigdy nie szczędziła swego talentu dzieciom, grała dla nich z największą pasją i powszechnie wiadomo, jak poważała i ceniła małego słuchacza i widza.

Inaugurację działalności Fundacji uświetni bożonarodzeniowy koncert o charakterze familijnym pt. „FIK kolęda, kolęda”, który odbędzie się 21 grudnia 2012 r. o godzinie 19:00 w Teatrze Muzycznym Roma, w Warszawie.

Usłyszymy i zobaczymy znakomitych polskich artystów, między innymi Teresę Lipowską, Ewę Bem, Monikę Dryl, Jolantę Fraszyńską, Dorotę Jarema, Alicję Majewską, Grupę MoCarta, Kacpra Kuszewskiego, Włodzimierza Korcza, Mieczysława Szcześniaka, Zbigniewa Wodeckiego, Jacka Wójcickiego, dzieci z Autorskiej szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, oraz orkiestrę pod kierunkiem Krzysztofa Herdzina.

Reżyseria Cezarego Domagały , zamieni koncert w przepiękne widowisko muzyczne.

Przed koncertem będzie można nabyć przedpremierowo pierwszą płytę wydaną przez Fundację pt. „BUM TRALA FIK”,  z  ostatnimi nagraniami wierszyków w mistrzowskiej interpretacji Ireny Kwiatkowskiej z 2006 r. i piosenki, które śpiewa pięcioletnia Sonia Jarema.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.