,  

IMPREZA ROKU I NOWY HIT

31.10.2013 o godzinie 17:00 w Teleexpresie w TVP 1 u Marka Sierockiego premiera przeboju Bogdana Łazuki „Bohdan 3maj się” w nowej odsłonie.

Utwór będzie też aktywowany na stronie YOUTUBE:

 

W tym samym czasie klub płytowy DMC udostępni tę wersję dla dj-ów, a w listopadzie nowy mix Łazuki zostanie wydany na płycie CD.

 

To prezent dla Bohdana Łazuki z okazji Jego 75-tych urodzin. Ale też doskonała propozycja na Sylwestra i Karnawał 2014

 

Nowy mix przeboju Bohdana Łazuki z 1965 roku promują dwaj artyści Bolec i DJ Lord. Pod pseudonimem Bolec ukrywa się Michał Milowicz.

 

Motyw został zaczerpnięty z kultowego filmu „Chłopaki nie płaczą”, w którym Michał Milowicz gra z Bogdanem Łazuką. DJ Lord to Sebastian Jarmolski, który zorganizował tajemniczy benefis.

 

O godz. 19:00 premiera klubowa – w warszawskim klubie M. Milowicza “Nova Maska”, gdzie odbędzie się urodzinowa impreza B. Łazuki, o której sam zainteresowany dowie się dopiero na miejscu.

 

Swoją obecność na jubileuszu zapowiedziały największe gwiazdy polskiej piosenki i polskiego kina.

 

Bohdan Łazuka o przygotowywanej przez córkę Olgę i DJ Lorda niespodziance jeszcze nic nie wie, dlatego prosimy o podanie tej informacji dopiero jutro po godzinie 18:00. I serdecznie zapraszamy wszystkie media na imprezę roku

 

Swoją obecność na jubileuszu zapowiedzieli m.in.: Janusz Gajos, Maciej Stuhr, Marek Sierocki, Katarzyna Figura, Olga Lipińska, Bożena Dykiel, Paweł Kukiz, raper Gorzki, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Kazimierz Kutz, Jan Pietrzak, Andrzej Dąbrowski, Wojciech Gąsowski, Krystyna Janda, Andrzej Grabowski, Alicja Węgorzewska, Arkadiusz Wełna czyli polski Don King i wiele innych znamienitych gwiazd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
IMPREZA ROKU I NOWY HIT, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.