Ilona Felicjańska nadal pije

Mimo tego chce pomagać innym kobietom- chociaż sama sobie nie potrafi pomóc?

Ilona Felicjańska od półtora roku po pijańskim slalomie w Warszawie podczas którego zniszczyła nie tylko swój samochód ale dwa inne, próbuje wrócić usilnie do życia w show-biznesie z marnymi skutkami.

Kilka razy leczyła się w ośrodkach uzależnień, rezultaty marne. Sama zakładała podobne ośrodki, w których za ogromne pieniądze chciała leczyć celebrytów i bogaczy. Pomysł splajtował. Kiedy pomysły się skończyły, była modelka znowu pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie ponownie mówiła o swojej chorobie, jak sama nazwała uzależnienie od alkoholu by po raz n-ty szukać pomocy w promocji swojej osoby.

– Kiedy ostatnio raz miałam kontakt z alkoholem? To nie było wcale tak dawno, ale tak naprawdę to nie jest ważne, bo ja już wiem, jak dużo zniszczeń alkohol wprowadził w moje życie. Nie odstawiłam alkoholu raz na zawsze. Ja go odstawiałam wielokrotnie, to były wielokrotne próby. Na tym właśnie polega ta choroba.(…)Ja już wiem, że sobie poradziłam. Oczywiście uzależniona będę do końca życia. Chcę się lansować, bo pomagam tym innym i sobie – zapewniała w Dzień Dobry TVN.
Dalibyście sobie pomóc przez osobę, która nie radzi sobie ze swoimi uzależnieniami?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.