Ilona Felicjańska będzie uczyć „zdrowego egoizmu” na Śląsku

Jak dbać o siebie w każdym aspekcie życia, jak nauczyć się samokontroli, jak wyglądać pięknie w każdym momencie i jak zadbać o swój wizerunek – modelka Ilona Felicjańska, aktorka Aleksandra Prykowska, styliska Agnieszka Rokosa von Zehfelden oraz doktor Aneta Franczak-Drygalska będą rozmawiać z kobietami podczas spotkania “Pamiętaj o samokontroli” 19 października w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską – “Pamiętaj o samokontroli. “Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. „zdrowy egoizm” – po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich” – tłumaczy modelka.

Na spotkanie zaprasza właścicielka Estetic-Line, Aneta Franczak-Drygalska: „Chciałabym, by kobiety poczuły się dobrze w swojej skórze i komfortowo ze wszystkimi decyzjami, które podejmują – dlatego też chciałam zainicjować cykl spotkań w Estetic-Line, podczas których będziemy mogły – my kobiety – porozmawiać o tym, co jest istotne dla nas i naszego rozwoju”.

Pierwsze spotkanie już 19 października, w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line, przy ul. Szkolnej 4a w Sosnowcu. Początek spotkania – godz. 14:00.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o maila na adres:  platinium.management@gmail.com.

Na spotkaniu obecne będą:

Ilona Felicjńska – modelka,  wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.

 

Aleksandra Prykowska  – w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu „Usta Usta”. Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca „Oni szli szarymi szeregami”,oraz w serialu Waldemara Krzystka „Sprawiedliwi” . Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta.  Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.

 

Agnieszka Rokosa von Zehfelden – absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

 

Aneta Franczak Drygalska – Prezes Estetic-Line – Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej – (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.

Zdjęcia do artykułu zobaczycie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.