, ,  

Ile zarabiają nasi celebryci? Dużo!

ImageMamy nadal kryzys gospodarczy, ale nie każdy go odczuwa. Niektóre gwiazdy show-biznesu nadal pławią się w bogactwie.


Za jeden dzień pracy niektórzy z naszych aktorów biorą od 8 do 9 tysięcy złoty. Tak 8 i 9 tysięcy za jeden dzień pracy. Nie ma tu najmniejszego błędu.

Do takich aktorów należy Paweł Deląg, który gra aż w pięciu telewizyjnych produkcji TVP. A są to Blondynka, Dom nad rozlewiskiem, Przystań, Siostrzyczki i Barwy szczęścia.

Nie gorzej ma Małgorzata Foremniak. Ta w zasadzie ma jeszcze lepiej, bo możemy ją zobaczyć tylko Teraz albo nigdy i Mam talent. dwie produkcje a te same pieniądze co Deląg. Dalej idąc mamy Marcina Dorocińskiego, który jesienią wystąpi w trzech produkcjach: Naznaczonym, Tancerzach i nowym sitcomie TVN Grzeszni i bogaci.

Gwiazdy donoszą, że i Andrzejowi Grabowskiemu gorzej się nie powodzi. Dzieli ten sam poziom zarobkowy co jego koledzy, który gra w Blondynce i Naznaczonym.

Tamarę Arciuch i Annę Dereszowską, które również występują w Naznaczonym tygodnik Gwiazdy wycenia na 6-8 tysięcy złotych za każdy dzień pracy, przy czym Dereszowska dostaje więcej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.