Ile zapłaci Polsat za zatrzymanie u siebie Górniak?

ImageEdyta Górniak bardzo się ceni. Nina Terientew coś o tym wie, żeby zatrzymać Edzie w Polsacie musi dużo zapłacić …


eby Edyta Górniak nie odeszła do konkurencji Nina Terientew musi przygotować minimum 3 miliony zł. Mimo, że Edyta dużo straciła po rozstaniu z mężem, teraz może się przekonać , że zrobiła złoty interes na tym rozstaniu, choć ona może jeszcze o tym nie wie.

Doszło do podpisania umowy Edyty z Polsatem – potwierdziła w rozmowie z Faktem dyrektor programowa stacji.  Ta właśnie ta pani stoczyła walkę z TVN-em, który chce Górniak w swoim show Taniec z gwiazdami co jeszcze nie jest stracone. Edyta myśli i na dniach będzie wiadomo, czy będzie tańczyła . Najprawdopodobniej zadowoli się siedzeniem w Polsacie jako jurorka. Była by wielka szkoda.

Nina Terientew musiała wyłożyć na prawdę górę pieniędzy by zatrzymać Górniak u siebie.  I tak tylko jesienią Górniak zarobi 230 tysięcy w Jak Oni śpiewają, Ma zagwarantowaną obecność na kncertach organizowanych przez Polsat, to kolejne 180 tysięcy zł. I jeszcze za uczestnictwo w Sylwestra 100 tysięcy zł.

Jednak to nie koniec.

Dyrektor programowa Polsatu obiecała bowiem Edycie na dodatek własne show w wiosennej ramówce stacji. Wiąże się to z kolejnymi wydatkami. Gaża Górniak nie może być niższa niż 30 000 zł za odcinek, których nie będzie mniej niż 10
– czytamy w Fakcie. To kolejny okrągły milion.

Suma do sumki można by wyliczyć jakieś 3 370 000 zł. Musi się martwić o swój portfel?

Pewnie nie zgodzi się w wystąpienie w show Taniec z gwiazdami. W tym programie będzie musiała ciężko pracować a może i szybko odpaść i stracić w oczach widzów. To wielkie ryzyko. A siedząc spokojnie w fotelu, czasem poskakać po stołach ma kasy jak lodu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.