,  

Ile seksu do szczęścia potrzebuje Michał Wiśniewski?

Żona musi dawać mężowi dwa razy dziennie– to już wiemy ale co jeszcze?

Michał Wiśniewski swoimi potrzebami seksualnymi zszokował wszystkie media w Polsce. Temat seksu był też okazją by zaprosić lidera Ich Troje z nową przyszłą żoną Dominiką Tajner-Idzik do Dzień Dobry TVN. W programie wziął też udział znany seksuolog Lew Starowicz.

Dlaczego Michał umieścił znany już wszystkim wpis na swoim profilu portalu społecznościowym?

Ja nie zachowuje dyplomacji, bo nie jestem politykiem. Tylko postarałem się oddać moment chwili, gdzie doszedłem do wniosku, można byłoby to zrobić bardziej poetycko…, chciałby powiedzieć jedną rzecz, na temat swojego wpisu, który tak zbulwersował co niejednego. Przede wszystkim uważam, że seks jest ważny w związku… tyle. KROPKA.

Czy ja bym był sobą, gdybym nie napisał po swojemu? Przecież to jest tylko forma przekazu. Można to zrobić na tysiąc różnych sposobów, ja zrobiłem w ten sposób, tylko dlatego, że chciałem sprowokować te komentarze.

Ale one Cię zaskoczyły, bo pojawiły się różne komentarze– zapytał Marcin Prokop.

Myślę, że one były nieprzemyślane, tak na prawdę. Większość to odebrała tak bezpośrednio, tak jak powiedziałeś, że Dorota powinna teraz na mnie krzyknąć! Ja generalnie chcę powiedzieć jedną rzecz – Dominika też się nie obraziła.

Dominika zastanawia się, dlaczego Michał nie napisał, ile razy mąż powinien dawać.

Najbardziej ugodziło jednak ludzi to słowo DAWAĆ…– zasugerowała Dorota Wellman

Michał oczywiście tłumaczy, że była to przenośna i by tak to traktować. Zarzuca ludziom, że zbyt poważnie wszystko przyjmują do siebie. Zarzuca też, że głupie komentarze jakie się pojawiły, to ludzi, którzy Michała nie znają.

Prawdziwy związek potrzebuje seksu a ja zdecydowanie dużo, dziękuję kropka...- zakończył swoje wystąpienie.

Czyżby poprzednie żony nie chciały zbliżeń  z Michałem? Ciekawe jak zaszły w ciążę.

Z boku całą rozmowę obserwował seksuolog Lew Starowicz, który przed programem zapytał parę jak długo są ze sobą.

Okazuje się, że długość związku wiele wyjaśnia. Ponieważ są jeszcze w okresie godowym. Ta częstotliwość należy do typowych, jeśli chodzi o tę ilość. Później to tak trochę spadnie ta statystyka. A druga rzecz, to takie stwierdzenie , które padło to daje część myślenia u wielu mężczyzn wszystko polega na tym – CHCIAŁBYM MIEĆ SEKS KIEDY MAM TYLKO NA TO OCHOTĘ!- oto chodzi.- powiedział Starowicz.

Na koniec wywiadu dowiedzieliśmy się, że w związku Michał- Dominika rządzi ta druga.

Jeśli ona stwierdzi, że ja mam dać, to ja daję…Jak ona nie da to pies nie weźmie…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.