Ile można zarobić w trzy tygodnie?

ImageJak można w trzy tygodnie zarobić pół miliona zł?


Beacie Kozidrak wystarczy trzy tygodnie by zarobić pół miliona zł a później hulaj dusza.

Przed Beatą ciężka praca, od 12 stycznia do 2 lutego piosenkarka ma zakontraktowanych aż 12 koncertów w różnych miastach. Ale taka praca jej się opłaca. Za jeden występ zespół bierze 40 tys. zł, więc po 3 tygodniach zbierze im się 480 tys zł.

Po tak ciężkiej harówce, piosenkarka z mężem jedzie odpoczac na Karaiby.

Na razie cały czas gramy, ale już niebawem, bo w lutym, odpoczniemy – powiedział w rozmowie z Faktem Andrzej Pietras, menedżer zespołu Bajm i mąż Beaty Kozidrak. – Jedziemy do ciepłych krajów, na Karaiby. Wracamy pod koniec lutego – dodał zadowolony.

Kozidrak uwielbia wygrzewać się w tropikach. Kiedy tylko ma wolną chwilę, pakuje walizki do samolotu i ucieka z szarej Polski pod egzotyczne palmy. A tam czuje się jak w domu. Beata Kozidrak i jej mąż tak upodobali sobie Wyspy Karaibskie, że nawet kupili tam dom. A teraz w tamtym rejonie Ameryki jest jak w raju. rednio temperatura nie spada poniżej 30 stopni Celsjusza. Dlatego kiedy w lutym nad Polskę nadejdzie kolejna fala mrozów i nam nosy będą odmarzały, artystka ucieknie z kraju. A wróci, kiedy już śniegi stopnieją, tuż przed wiosną.– czytamy w Fakcie.

Takiej to dobrze, szkoda, że Amy Winehouse już wróciła do Anglii, może pani  Beata przemówiła by jej do rozumu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.