, ,  

Ile dziś zarabiają dziewczyny z Top Model?

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Dziewczyny mają pełne ręce roboty…

Każdy jest ciekaw co dał dziewczynom  program Top Model. Na pewno wiele. I wcale nie trzeba wygrać show by być wzięta modelką, która nie ma czasu na spanie. Paulina Papierska już może swoim koleżankom pozazdrościć, chociaż to ona wygrała show.

– Kalendarze Oli i Ani pękają w szwach. Do końca czerwca mają już zarezerwowane niemal wszystkie terminy – mówi Faktowi osoba z kręgu modelek.

Ola Kuligowska może się już pochwalić sesjami w zagranicznych magazynach modowych (m.in. hiszpański „Telva”), a Ania Piszczałka występuje obecnie w niemal każdym pokazie organizowanym w naszym kraju. Jak się dowiedział Fakt , dzięki ogromnej popularności, którą zdobyły w programie, dziewczyny zarabiają o wiele więcej niż inne, często bardziej doświadczone modelki w Polsce.

Za jeden pokaz Ola i Ania zarabiają średnio tysiąc złotych plus 200 złotych dla agencji. Ich mniej popularne koleżanki po fachu zazwyczaj za pojawienie się na wybiegu dostają ok. 700 złotych, z czego muszą jeszcze zapłacić agencji za pośrednictwo – zdradza tabloidowi informator.

Kuligowska i Ania Piszczałka potrafią zarobić w ciągu tylko jednego miesiąca po kilka tysięcy zł. Jak na początkujące modelki to świetny wynik. Papierska może tylko sobie pomarzyć na razie.

Paulina zdaje sobie sprawę, że ma przed sobą wiele możliwości, dlatego robi wszystko, aby wykorzystać swoje pięć minut sławy – zdradza  znajoma zwyciężczyni „Top Model”.

A wszystkiemu jest winien angielski.

Zobacz też:Małysz pójdzie do „Tańca z gwiazdami”?!!

źródło: Fakt.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.