Iga Wyrwał gwiazdorzy?!

 Iga Wyrwał dopiero co mówiła, że jest bardzo nieśmiała dziewczyną a teraz dochodzą nas wiadomości, że jest zarozumiała.


Nie chce pozować do zdjęć, nie chce rozdawać autografów swoim fanom. Wszyscy na Igę narzekają, powiadają, że przewróciło jej w głowie.

Jaka jest na prawdę Iga Wyrwał?

Ci którzy z nią pracowali podczas przygotowań do TVN-owskiego show, są o niej nie najlepszego zdania. Iga jest leniwa na treningach, niemiła i naburmuszona, no i gardzi resztą gwiazd – opowiadają. Taka jest zgodna opinia osób, które były skazane na jej towarzystwo.
– donosi Fakt.

Zatańczyła w zaledwie jednym odcinku show TVN, a już wszyscy mają jej dość. Począwszy od tanecznego partnera, przez ludzi pracujących przy programie, a na pozostałych uczestnikach kończą – czytamy dalej.

Aż trudno czytać ale przekazać Wam musimy. Ida jest zarozumiała, niemiła. Podobno takiego uczestnika w Tańcu z gwiazdami jeszcze TVN nie miało. Nikt nie robił takich fochów na sali treningowej jak biuściasta blondynka.

Iga tak bardzo się izoluje od reszty gwiazd, że nie chce nawet z nikim rozmawiać. Nie pojawiła się też na wspólnej imprezie po pierwszym odcinku tanecznego show. Partner ukasz Czarnecki zwierzał się swoim znajomym, że tak leniwej partnerki jeszcze nie miał. Martwi go jej brak ambicji i chęci nauczenia się czegokolwiek.

Przy pokazywaniu biustu nie trzeba się wysilać, wystarczy ściągnąć fatałaszki, wywalić biust i cała robota. Najlepiej by się pewnie czuła, gdyby na parkiecie stanęła w topless i wygrała tak show. Na dodatek widzowie mogli się przekonać, że nie taka z niej szczuplutka dziewczyna, jaką mogliśmy do tej pory podziwiać na okładkach magazynów. Do tego na parkiecie nie idzie jej najlepiej.celebcity

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.