,  

Iga Wyrwał wraca do gry- zabrała pracę Zuli Walkowiak!

Zapowiada się gorąco!

Po urodzeniu dziecka Iga Wyrwał na jakiś czas znikła z mediów.

Szum wokół niej związany z licznymi sesjami na świecie, programie “Taniec z gwiazdami” , czy markowaniu swoim wizerunkiem gry “Need for Speed”, przyćmiło życie rodzinne w Wielkiej Brytanii.

19 listopada Iga jednak wróci do Polski, aby rozpocząć tu na nowo pracę, dostała ona bowiem propozycję markowania swoim nazwiskiem kick boxerskiej federacji AMW, należącej do rapera Gorzkiego oraz mistrza świata w kick boxingu Mariusza Ziętka.

Iga jako ambasadorka wspomnianej federacji 19 listopada wyprowadzi do ringu Mariusza Ziętka , prezentując jego mistrzowskie pasy przed walką wieczoru w obronie tytułu Mistrza Świata ze Steeve Valento z Francji na gali “Fight Night” w Kaliszu.

Wyrwał przejęła tą funkcję od Zuli Walkowiak, która przypomnijmy początkowo miała ją pełnić, jednak wkrótce zapadła decyzja, że na gali wystąpi w roli zawodniczki, która zmierzy 19 listopada się z Mistrzynią Polski w kick boxingu Kingą Kycią o tytuł Mistrza Federacji AMW kobiet.

Być może Wyrwał również wesprze Wojciecha Bartnika , który tego wieczoru walczyć będzie z Marcinem Najmanem.

“Iga jest kaliszanką , dlatego gdzie miałaby powrócić do gry, jeśli nie w swoim rodzinnym mieście? Iga wyprowadzi do ringu Mariusza Ziętka oraz zaprezentuje jego pasy. Niespodzianka z nią związana zdecydowanie zszokuje w mediach po gali, ale jak powiedziałem to jest na chwilę obecną niespodzianką” – dodaje wiceprezes federacji AMW Krzysztof Gorzkiewicz

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TUTAJ

Bilety na Galę kupicie TUTAJ

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.