Iga Wyrwał będzie śpiewać! (video)

Zmiana zawodu?

Wszystko wskazuje na to, że po macierzyńskim okresie przerwy w karierze Igi Wyrwał, którą zrobiła sobie po informacji o ciąży w “Tańcu z gwiazdami”, wraca ona do show biznesu.

W ubiegłą sobotę fotomodelka zadebiutowała w roli tzw. “ring girl” w trakcie gali “Fight Night – Kaliska Noc Walk”, gdzie na ring wyprowadzała mistrza świata w kick boxingu Mariusza Ziętka.

Pobyt celebrytki w Polsce okazał się jednak bardziej pracowity niż sama przypuszczała.

W najbliższą środę Iga spotka się ze swoimi fanami w pobliskiej, dla swojego miejsca urodzenia galerii Ostrovia.

W ten sam dzień, przed spotkaniem z fanami, weźmie ona udział w świątecznym teledysku “Wesołych świąt”, w którym debiutuje wokalnie u boku jurorki programu “bitwa na głosy” oraz śpiewaczki Alicji Węgorzewskiej i inicjatorów przedsięwzięcia w osobach rapera Gorzkiego i piosenkarki Layny.

“Piosenka ta jest debiutem Igi w roli piosenkarki, jednak nie jest to jej ostatnie nagranie. Iga ma świetny wokal, dlatego z początkiem przyszłego roku rozpocznie ona pracę w znacznie większym projekcie, w którym wezmą również udział znani polscy i nie tylko polscy wokaliści. Jest jeszcze zbyt wcześnie , aby zdradzać ich nazwiska, jednak zapewniam, że będzie to projekt bardzo duży i tym samym zrealizowany w zacnym gronie” zdradza inicjator projektu, raper Gorzki.

Wiadomo już, że singiel  “Gorzki f. Iga Wyrwał, Alicja Węgorzewska, Layna – Wesołych świąt” światło dzienne ujrzy 6 grudnia, czyli w mikołajki.

Tego dnia trafi on do stacji radiowych oraz telewizyjnych, jak również pojawi się w internecie na stronie www.gorzki.info .

 

Zobacz Igę, Gorzkiego i Laynę w trakcie wyprowadzania do ringu zawodowego mistrza świata w kick boxingu Mariusza Ziętka w ubiegłą sobotę w Kaliszu:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.