,  

Idzie na studia !

 Wpierw kupi sobie różowe BMW, a potem zapisze się na studia.


W wywiadzie dla portalu Golden Show Jola opowiedziała o swoich planach związanych ze studiowaniem.

Jaki kierunek by chciała studiować?

Myślę o anglistyce, kocham ten język. Boję się, że zacznę zapominać, język trzeba kształcić, dlatego myślę o studiach.

Rutowicz zapytana o plany na przyszłość, powiedziała:

Nie wiem, co będzie jutro. Nie zastanawiam się nad przyszłością, żyję chwilą, Nie wiem co będzie, może wyjdę za Toma Cruise'a, albo zamkną mnie w więzieniu za zakłócanie spokoju i pyskówki, może zje mnie rekin, albo… porwie Jarek Jakimowicz.

Wróćmy jeszcze do programu Gwiazdy tańczą na lodzie, gdy prowadząca wywiad z Jolką zapytała, czy nie żałuje swojego zachowania w programie, ona odpowiedziała:

Nie, absolutnie! Wygrałam ten program! Nie żałuję ani jednego słowa, ani jednego ruchu, ponieważ pokazałam, że nie jestem prostą lalą, stojącą i przytakującą na wszystko co powiedzą jurorzy. Miałam dosyć obelg z ich strony. Małpa w ZOO ma więcej kultury, niż ci ludzie! Bez pojęcia o jeździe, na tym zna się tylko Renata, reszta jest wzięta, z braku laku Jacyków Pajacyków, np który nie potrafi odróżnić satyny od jedwabiu czy kryształów Swarovskiego od szklanych kamyków, kto tego Pajaca nazywa stylistą! Ludzie przejrzyjcie na oczy! Wygląda jak wyliniały strach na wróble i powinien koniecznie zainwestować w tic tacki..Swoim nazwiskiem .

A co do Jarka,  czyżby Jakimowicz nadal siedział w jej sercu? Coś w tym musi być.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.