,  

Ich związek usłany cierniami!

 A mimo to Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski kochają się, wspierają i wychowują wspólnie dwoje dzieci, jedno z ich związku.


Brukowce nie pozostawiają na nich suchej nitki. Tamara Arciuch ciągle jeszcze żoną Bernarda Szyca, żyje u boku Bartka Kasprzykowskiego z którym jest szczęśliwą matką i .. kochanką. I chociaż nie mieszka i nie żyje i nic ją nie łączy dziś z mężem, on nie pozwala jej tak łatwo odejść.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się na planie komedii Hallo Hans. Wtedy wpadli sobie w oko i wtedy między nimi zaiskrzyło. Dziś nie wyobrażają życia bez siebie.

Uwielbiają ze sobą rozmawiać, przebywać ze sobą, wygłupiać się, nawzajem rozśmieszać, a czasem pomilczeć. Nie lubią się rozstawać nawet na chwilę, na przykład gdy Tamara wybiega rano do pracy, na próbę w sztuce teatralnej „Radio Live”. Wróciła z przyjemnością do teatru. Bartka bawią jej opowieści i anegdotki z prób. ączy ich poczucie humoru, którym umieją rozładować napięcia codzienności – pisze Viva o ich uczuciach.

O tym jak żyją i o czym marzą przeczytacie TUTAJ.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.