Ich zobaczymy w finale „Must be the music” (sonda)

W programie wystąpi dziewięciu wykonawców.

Po 10 tygodniach zmagań w sobotę będzie finałowy odcinek pierwszej edycji „Must be the music”. W finale pojawi się 5 zespołów i 4 grających lub śpiewających facetów.

A o 100 tysięcy złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2011 zawalczą:

Enej z Olsztyna to mistrzowie mieszanki folk, ska i rocka. „Gracie niesamowicie radośnie i widać, że sprawia wam to niesamowitą radość” mówiła po ich występie Elżbieta Zapendowska.

Conrado Yanez jak dotąd zachwycił dwukrotnie, po raz pierwszy bezbłędnie naśladując niesamowitą barwę głosu Luisa Armstronga w „What a wonderful world”, a potem pięknie wyśpiewując balladę Joe Cockera „You are so beautiful”, Kora porównała go do anioła.

Little Breaver to rockowe dzieciaki z Białegostoku. Urok, wdzięk i rockowy pazur w jednym, a w składzie najmłodszy perkusista i najmłodszy uczestnik finału 7-letni Jaś.

Rotten Bark z Włodawy. Zespół właśnie kończy pracę nad debiutancką płytą. Ich muzyka, to wybuchowy post punk rock w melodyjnymi refrenami. W półfinale jurorzy byli niejednogłośni.

Noko z Warszawy to najmocniej i najciężej grający zespół, grający dodajmy swoją muzykę. Mocny, ale melodyjny hardrock.

Piotr Restecki z Kielc. To również była spora niespodzianka, ale wirtuoza gitary, który czaruje na scenie dowcipem i zaskakuje nietuzinkowym wykonaniem znanych muzycznych tematów zdobył serca widzów.

Marcin Czyżewski z Warszawy jurorów zaczarował barwą swojego głosu. W odcinku półfinałowym chwalił go  Adam Sztaba: „Było wspaniale, barwą zachwycasz, jestem oczywiście na tak” oraz  Kora: „Zgadam się z tym, co mówił Adam. Masz fantastyczny głos. Ma spore szanse, by zaistnieć na polskim rynku muzycznym, na którym dobrze śpiewających mężczyzn mamy akurat deficyt.”

Tomasz Dolski z Krzyża Wielkopolskiego. Młody skrzypek. Jak dotąd w programie zasłynął udanymi przeróbkami tematu Piratów z Karaibów oraz Lacrymosy W.A. Mozarta w wersji techno.

Podobamisię to zespół z Siedlec, który do finału dostał się głosami internautów dzięki „dzikiej karcie”. Na facebooku zebrali ponad 53 proc. wszystkich głosów.

Kto według Was wygra? Głosujcie

W chwili obecnej nie ma żadnych ankiet

 

Zobacz też:Zielińska rzuci aktorstwo?

źróło: Fakt.pl

 

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.