,  

„Ich zachowanie… , jest śmieszne, komiczne”- Papierska o jurorach Top Model

„W drugiej edycji każdy chciał grać główną rolę w tym produkcie.”

Paulina Papierska zwyciężczyni I edycji Top Model nie chodzi po wybiegach, długo jej nie było także w mediach. Kiedy już się pojawił dostała dobrze w skórę, między innymi od jurorów z show. Paulina postanowiła założyć blog i ogryźć się tym, którzy ją oceniali.

Program zmienił moje życie w dużej mierze, ale na pewno wszystkiego mu nie zawdzięczam. Moje nastawienie do ludzi jest takie same jakie było przed programem.
Jedynym aspektem który mnie gryzie jest fakt, jak ludzie bezgranicznie ufają mediom. Zauważyłam, że stworzyło to pewnego rodzaju pokrywę – pisze [pisownia oryginalna].

Ludzie z najbliższego otoczenia potrafią wypowiedzieć zdania : „wiem co u Ciebie , czytałam/łem …LKA , …TKA , …CZKA” Jest to zabawne:D
Wróćmy do tego przywiązania ludzi do szklanego ekranu. Na planie programu spędziłam miesiące, poznałam wielu znakomitych ludzi , jednak podczas 13 odcinków byłam pokazana przez… 15-20 minut? Rozmowy były prowadzone ze mną na wiele tematów, jednak ukazane na wizji były te które widzieliście. To telewizja stworzyła mi wizerunek taki z którym nie potrafię się zgodzić. Nie miałam też chytrego planu że użyję łez do zwycięstwa. ;p (…)

Wydaje mi się że pierwsza edycja była bardzo autentyczna… , taka surowa, niedopracowana ale prawdziwa, ukazana z tymi niedoskonałościami które w rezultacie tworzyły fajną całość. Te wpadki, i rzeczy o których ludzie rozmawiali nadawały kolorytu:)

Teraz chce poruszyć wątek kochanych jurorów. Ich zachowanie… , jest śmieszne,komiczne,groteskowe… Po tej edycji widać że jednak ten skład nie był najlepiej dobrany co widać w ostatnich publikacjach portali plotkarskich. Różnice ich zachowania między pierwszą a drugą edycją zauważam w jednym zdaniu. W I edycji zachowywali się jakby im zależało na programie. Potraktuje program jak rzecz i powiem w inny sposób… Jurorzy w mojej opinii w I edycji pracowali na to żeby program był ciekawym produktem… W drugiej edycji zaś każdy chciał grać główną rolę w tym produkcie W taki oto sposób chciałam zakończyć wszelkie spekulacje na temat programu.

Papierska poszła w ślady Sary May, czy dobrze zaczyna swoja karierę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.