Ich wesele kosztowało 100 tys.zł.

 Połowa pieniędzy poszła na samo jedzenie a wesel trwało do samego rana.


Monika Krogulska i Mateusz Damięcki w piątek powiedzieli sobie TAK. Data ślubu do końca została utrzyma a w tajemnicy, jednak kilku paparazzi wyczuło sytuacje i udało im się zrobić zdjęcia z tego wydarzenia. Zaraz po sakramentalnym TAK, para z gośćmi udała się do restauracji na przeciwko kościoła, gdzie huczne wesel trwało do białego rana.

Na stołach było sporo jedzenia, na które wydano prawie 50 tysięcy zł.

W menu królowały: pasztet z dzika z domowymi marynatami, kaczka po polsku z żurawiną w jabłku i czerwoną kapustą oraz wstążki z piersi kurcząt w sosie ze świeżych borowików z delikatnymi kopytkami. Na deser podano natomiast pyszne ciasta i puszysty tort bezowy z kremem pomarańczowym.- dowiedział się Super Express.

Monika miała na sobie suknie z pracowni Macieja Zienia. Chyba nie trzeba więcej dodawać, że była to droga kreacja ale podobno tez najładniejsza w tym roku, jaką założyła panna młoda. Koszty garnituru i dodatków wszelkich to koszt 30 tysięcy.zł

Za muzykę, obrączki i kwiaty młodzi zapłacili kolejne 20 tys. złotych. Do koszyczka z wydatkami trzeba też dorzucić bajeczną podróż poślubną.– dodaje tabloid.

Wesele podobno było udane. Wszyscy bawili sie świetnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.