Ich Troje odwołują koncerty!

ImageNie mają czasu na koncertowanie bo siedzą w kasynach gry? A może jest inny powód?


Ich Troje a co za tym idzie Michał Wiśniewski i jego żona Ania Wiśniewska od kilku dni koncertuję w Stanach dla Polonii amerykańskiej. Już na samym początku ich trasy koncertowej wypadł jeden z koncertów, podobno w ostatniej chwili.

Ponoć grupie nie podobały się warunki, jakie panowały na miejscu m.in: dziwny hiszpańskim wystrój, brak odpowiedniej ilości "prądu", mała garderoba oraz brak miejsca na rozwieszenie aparatury świetlnej i nagłaśniającej – tak twierdzi zespół.

Jednak osoba , która rozmawiała z właścicielem lokalu gdzie miał odbyć się występ zupełnie inne informacje podała dla plotek.pl.

Osobiście rozmawiałem z właścicielem budynku i zapewnił mnie, że prądu nie powinno braknąć nawet dla zespołu Pink Floyd! Garderoba rzeczywiście jest mała, dlatego umożliwiona została (jako dodatkowa) garderoba żeńska na czas koncertu. Właściciel budynku wskazał mi również różne sposoby i miejsca na rozmieszczenie ich aparatury – zna się na tym, bo sam organizuje tam koncerty. Tak naprawdę to zgadzam się z opinią ludzi którzy mówili "Nie chcieli tu śpiewać, bo już dawno sami nie śpiewają a "playback" w takiej sali byłby nie do ukrycia.

Ale to nie wszystko. Polonia bardzo chciała posłuchać swojego ulubionego zespołu, to co zaszło na miejscu długo zostanie w ich pamięci.

Mogli zostać, poczekać na Nas – Publiczność! Wytłumaczyć osobiście, dlaczego ten koncert nie może się odbyć w tym miejscu. Przy okazji mogli przecież podpisać a może nawet i sprzedać prę swoich dysków. Zespołowi brakło jednak zwykłej męskiej odwagi i ludzkiej poczciwości aby tak właśnie się zachować. Ich zarozumiałość i arogancja wskazują na całkowity brak etyki i profesjonalizmu artystycznego –
napisała rozżalona Polonia do plotka.pl.

Nie mogli poczekać bo bardzo spieszyli się do kasyna gier!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.