Ich miłość była wymyślona dla reklamy!

ImageMiało być inaczej a jest inaczej!


Poznali się ponad rok temu na planie filmu Odine. Ich romans był w szczegółach wyreżyserowany przez specjalistów od reklamy w Hollywood, gdzie często robi się takie rzeczy. Wszystko dla promocji filmu, w którym oboje zagrali a który miał wejść do kin.

Rodzice Alicji o wszystkim wiedzieli. Mamie nie podobał się  pomysł. Jak to mama wiedziała, że z tego nic dobrego nie będzie. Jednak sytuacja wymykała się z pod kontroli.

Zakochałam się w nim do szaleństwa – zwierzała się Alicja swojej krakowskiej koleżance. – Boję się, że wkrótce się to wszystko skończy – rozpaczała, świadoma tego, że Farrell to znany hollywoodzki podrywacz, który już niejednej kobiecie złamał serce.

Farrell jest specem w takich sprawach. Jednej chwili odgrywał zakochanego do szaleństwa faceta a w innej imprezował z kobietami. Jak sam twierdzi, a cóż w tym złego. Jednak po jakimś czasie, poczuł coś więcej do Alicji niż tylko partnera filmowego i udział w reklamie.

Colin zaczął podziwiać dziewczynę zza oceanu. Razem z nią przyleciał do naszego kraju. Później Alicja zamieszkała w jego posiadłości. A teraz wiadomość o ciąży.

Jednak ciąża nie jest pieczęcią do ich trwałego i szczęśliwego związku. Ona ciągle się boi , że to nie potrwa długo.

– Alicja obsesyjnie się boi, że ten romans nie przetrwa – donosi Faktowi informator. – Odwołała nawet wspólne wakacje z rodzicami, by mieć nad Colinem kontrolę – opowiada.

Pilnowanie Farrella pewnie dużo jej nie da. Przyzwyczajony Irlandczyk do wolności i pełnego życiowego luzu, nie łatwo da się usidlić. Za jakiś czas może uciec. Chociaż życzymy jej wszystkiego dobrego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.