Ice T i Coco wciąż razem i wracają z nowym reality show

NOWE ODCINKI REALITY SHOW „ICE KOCHA COCO”  NA KANALE E! entertainment

Program typu reality show, przybliżający codzienne życie Ice-T i jego żony Coco Austin powraca z nową serią. Niepokazywane do tej pory w Polsce odcinki oglądać będzie można     w każdą niedzielę o godz. 21:00.

W tym sezonie raper i aktor Ice T oraz jego żona, modelka i bizneswoman Coco udowadniają, że w show biznesie istnieją jeszcze kochające i wspierające się małżeństwa. Ice i Coco wspólnie będą dążyć do celów, które sobie założyli. Obydwoje chcą zakończyć budowę swojej wymarzonej posiadłości i wypełnić ją w niedługim czasie gromadką dzieci.

W nowych odcinkach Coco na własnej skórze sprawdzi powiedzenie: „potrzeba jest matką wynalazków”. Stęskniona za mężem, odwiedzi go na planie serialu ”Prawo i porządek. Jednostka specjalna”. Niestety nowojorska mroźna sceneria nie przypadnie do gustu ukochanemu psu pary: Spratacusowi. Pies cierpi podczas długich spacerów w zimowej scenerii Nowego Jorku. Coco wpada więc na pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym     i chce otworzyć klub dla psów oraz ich właścicieli o nazwie Spartacus, w którym czworonogi mogłyby spacerować w komfortowych warunkach. Odnalezienie idealnego miejsca pod nowy biznes okazuje się jednak trudniejsze niż myślała. Jednocześnie wraz z sukcesem linii odzieżowej Lucious, przed Coco pojawia się możliwość pokazu jej kolekcji podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Żona Ice T obawia się jednak, że konkurować będzie z największymi ze świata mody, a jej projekty nie zostaną potraktowane poważnie.

W tym sezonie obejrzymy również romans Ice’a z jego dawną i chyba największą miłością – muzyką. Będzie on pracował w studiu nagraniowym nad nowym materiałem na jego kolejną płytę. Coco postara odnaleźć się jako pogodynka dla lokalnej stacji, a Ice spróbuje swoich sił jako komik. Wystąpi po raz pierwszy przed większą publicznością w stand-up comedy. A to jeszcze nie koniec przygód.

Nowe odcinki reality show „Ice kocha Coco” na kanale E!Entertainment

w każdą niedzielę o godz. 21:00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.