, , ,  

Ibisz w podgrzewanych kalesonach!

Kapif

Maciej Dowbor również.

Co zrobić by prowadząc Sylwestra na mrozie, nie zmarznąć, najlepiej ubrać coś bardzo ciepłego. Ale co ubrać ma mężczyzna pod garnitur? A tym bardziej jeśli patrzy na takiego miliony ludzi?

Polsat zaproponował swoim prowadzącym mężczyznom Krzysztofowi Ibiszowi i Maćkowi Dowborowi, podgrzewane kalesony. Pomysł bardzo się panom spodobał.

Kalesony z funkcją ogrzewania wykonane są z kilku warstw elastycznego poliestru oraz elementów grzewczych, które przebiegają na udach oraz schodzą poniżej kolana. Jeszcze do niedawna tak skuteczna ochrona przed zimnem nie była możliwa.– dowiedział się Fakt.

Polsatowscy styliści robią wszystko by widzowie nie musieli oglądać gwiazd w futrach czy kożuchach, z pod których widać było skrawki kreacji.

Jak sobie poradzi np TVP2 w takim przypadku? Agnieszka Szulim o takiej bieliźnie może tylko pomarzyć. Coś co ją ociepli musi szukać we własnym zakresie.

– Mój mąż już szuka dla mnie podgrzewanej bielizny, w której będę mogła wystąpić w sylwestra. Jeśli nie znajdziemy odpowiedniej bielizny, założę pod sukienkę Mariusza Przybylskiego ocieplacz jaki używają motocykliści – wyznała w rozmowie z Faktem.

Nie każdy ma tak dobrze jak ci co pracują w Polsacie.

Czytaj też: Stingowi będzie grała polska orkiestra! Szok?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.