Ibisz traci kontrakty?

 Niedawno pochwalił się, że zagra u boku Al Pacino. Amerykanie w ogóle nie widzą kim jest Ibisz.


Kilka dni temu Krzysztof Ibisz chwalił się mediom, że zagra w amerykańskim filmie Son of no one  z samym Alem Pacino.

Scenariusz filmu jest bardzo ciekawy, ale okryty megatajemnicą. W scenariuszu są trzy sceny z mistrzem (Alem Pacino – przyp. red). Nie ma jeszcze dokładnych dat – mówił w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof, który miał się wcielić w rolę niemieckiego prawnika.

Okazuje się, że zdjęcia do filmu ruszyły w kwietniu i zaraz się kończą a o Ibiszu nikt tam nie słyszał. Tabloid sięgnął do informacji u samego źródła i co się dowiedział?

Nie ma go na liście aktorów. Chyba że występuje pod innym nazwiskiem – twierdzi Joan Mao z firmy producenckiej Nu Image, która zajmuje się filmem "Son of no one".

Ale to nie koniec złych informacji o Ibiszu. Pod znakiem zapytania stoi też program On i Ona, który prowadzi z Agatą Młynarską.

Na razie nie podjęto jeszcze decyzji w sprawie tego programu – mówi Tomasz Matwiejczyk, rzecznik Polsatu.

Pracownicy stacji są już bardziej rozmowni.

Ten program ma nie wiedzieć czemu taką sobie oglądalność. Nie sprawdził się i raczej nie zobaczymy go na telewizyjnych ekranach. Jakby miał być, to przed wakacjami już by to szczegółowo ustalono – opowiada tabloidowi pracownik Polsatu – Niestety, tak się czasem dzieje, że programy znikają z anteny po jednym sezonie…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.