Ibisz się rozwodzi !

ImageJeszcze niedawno występowali u Ewy Drzyzgi i mówili jak bardzo się kochają.


yją na odległość i nic nie jest wstanie zepsuć ich związku. Ale od jakiegoś czasu w związku Ibisza i jego żony coś się psuje i maja kryzys. Krzysztof nawet wyprowadził się z domu.
Wczorajszy Fakt pisał : O rozstaniu pary już plotkuje się na warszawskich salonach. Sam Krzysztof nie zaprzecza tym rewelacjom, ale nie chce się na ten temat wypowiadać- Nigdy nie komentowałem niczyjego życia prywatnego i swojego też nie będę – powiedział Faktowi. Próbowaliśmy skontaktować się z jego żoną Anną, lecz wczoraj wyleciała do Niemiec na plan filmowy. – Zajmuję się sprawami zawodowymi Anny, ale wiem, że nie jest jeszcze gotowa komentować ostatnich wydarzeń – powiedziała nam Tatiana Mindewicz-Puacz, jej menadżerka.

 Anna, żona Ibisza właśnie zrezygnowała z pracy w Niemczech, gdzie więcej bywała niż w PL. Chciała więcej bywać w Polsce, bo źle znosiła rozstanie z synem.

Rola w popularnym niemieckim serialu „Lindenstrasse" przyniosła jej ogromną sławę w Niemczech, ale ona źle znosiła rozstania z synkiem i właśnie ze względu na niego rozstała się z serialem – mówi znajomy pary. – Niestety, jej małżeństwo nie wytrzymało próby czasu, wiem że jest źle i rozwód jest raczej nieunikniony – dodaje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.