Ibisz pozywa Wprost!

  A wszystko za zdjęcie, na którym Ibisz jest porównany do La Toyi.


Krzysztof Ibisz od czasu rozwodu z Anną Ibisz, zaczął bardzo dbać o siebie. Zlikwidował wory pod oczami, napompował sobie usta. Wygląd prezentera stał się powodem wielu dyskusji. Tygodnik Wprost poszedł dalej i porównał Ibisza do La Toyi Jackson, która znana jest z wielu operacji plastycznych.

Taki dowcip nie spodobał się Ibiszowi, który zamierza pozwać gazetę do sądu. Swoje plany z tym związane przedstawił w Wp TV:

Wiesz co to jest tak, że oczywiście można by dyskutować gdzie są granice satyry i dobrego smaku. Natomiast tu moim zdaniem ta granica została przekroczona. Będzie reakcja. Spotkam się w sądzie z wydawcą "Wprost".

Mam dużo luzu na ten temat, śmieszą mnie różne rzeczy – przekonuje. Ale gdzieś jest taka granica, która została przeskoczona. To jest po prostu normalna reakcja człowieka…

Nie tak dawno Prokop powiedział swoje zdanie o facetach, którzy wstrzykują sobie jad kiełbasiany dla odmłodzenia się. Nie wymienił wszak nazwiska o kogo mu chodziło ale chyba wszyscy się domyślili , że sprawa dotyczyła Ibisza.  ten znowu ma inne zdanie.

Nic takiego nie było. Nie, to nie chodzi o mnie, o zupełnie kogoś innego przekonuje. Przeczytałem tę wypowiedź i tam się w ogóle nic nie zgadza.

Chodziło o tę wypowiedź.

Irytują mnie faceci dotknięci syndromem Piotrusia Pana, którzy mają po czterdzieści parę lat, dwie żony w plecy, botox w ustach i farbowane włosy. Zamiast wychowywać własne dzieci i emanować życiową powagą, wolą szwendać się po imprezach w poszukiwaniu wrażeń – jak wtedy, gdy byli małolatami. To jest marne.

To o kogo chodzi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.