Ibisz podzielił los Kasi Cichopek

Michał Pieściuk / newspix.pl

Są parą do końca!

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz od lat razem pracują, czy też pracowali prowadząc wspólnie programy rozrywkowe oraz koncerty Sylwestrowe a ostatnio wystąpili wspólnie w reklamie szamponu ale to koniec. Polsat nie ma już propozycji pracy ani dla Cichopek od nowego roku ani dla Ibisza.

Ostatni program Ibisza „On i Ona” nie cieszył się popularnością wśród widzów i po 10 odcinkach został zawieszony. Szefostwo stacji było w kropce. Co dalej z przystojnym Krzysztofem? Dać mu nowy show czy skazać na zapomnienie? – zastanawia się Fakt.

Ibisz zagrał w teatrze w jednym spektaklu, podobnie jak Cichopek. Jak to szczęścia i nieszczęścia idą parami. Od stycznia piękny i odmłodzony Krzyś miał poprowadzić program w stacji, jednak okazało się, że nie ma nic takiego czym mógłby się zająć prezenter. I tak autor książki „Jak dobrze wyglądać po 40” został na lodzie.

Na korytarzach plotkuje się, że Krzyś może dostać coś dopiero wiosną 2011 roku, to i tak  lepiej niż Kasia Cichopek, dla której nawet w wiosennej ramówce nie ma nic.Ostatnie zajęcie dla Polsatu dla obojga to poprowadzenie koncertu w najbliższego Sylwestra, później każde z nich musi sobie radzić samo.

Zobacz też: Lubaszenko w rękach ZOMO!

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.