,  

Ibisz planuje kolejny ślub?

 Krzysztof Ibisz być może planuje trzeci ślub, ze swoja asystentką. Znajomi prezentera twierdzą, że jest szczęśliwy.


Czy to możliwe, że Ibisz poślubi swoja asystentkę? Wszystko na to wskazuje, tym bardziej, że Krzyś podobno tryska szczęściem u boku Pauliny Piosik. Od jego rozwodu z Anną Nowak-Ibisz nie minął jeszcze rok .

Krzysztof spotyka się z Pauliną od kilku miesięcy i widać, że teraz jest naprawdę szczęśliwy. wietnie wyglądają jako para i rozumieją się bez słów – powiedziała Party osoba z otoczenia Ibisza.

Paulina bardzo sobie chwali Ibisza, ale nie wypowiada się by byli razem.

Praca z nim to nie tylko wyzwanie, ale też przyjemność. Krzysztof jest wymagającym, oryginalnym, ale i najlepszym szefem, jakiego można sobie wyobrazić. A przy tym przystojnym i bardzo zadbanym mężczyzną.

Co  raz częściej bywają razem na imprezach. Jednak i on nie mówi o ich związku, tym razem jest bardziej ostrożny.

Ludzie, mówiąc publicznie o związkach i uczuciach do drugiej osoby, często sobie tym szkodzą. Myślę, że dzielenie się z prasą tajemnicą miłości osłabia jej siłę. Dwa razy się o tym przekonałem na własnej skórze. Po raz kolejny już nie będę ryzykował. Paulina ma wielkie poczucie humoru, które w połączeniu z jej inteligencją i urodą stanowią niebezpieczną mieszankę. Mogę zawsze na niej polegać. Facet, za którego wyjdzie za mąż, będzie szczęściarzem wyznał Krzysztof.

O sobie mówi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.