,  

I odcinek Tańca z gwiazdami za nami!

I odcinek  edycji Tańca z gwiazdami wygrała Oceana, egzotyczna piosenkarka, drugie miejsce Julka Kamińska a trzecie Artur Barciś.


Z I odcinka jeszcze nikt nie odpadł a oddane głosy sms-ami na faworytów i ulubieńców zostaną zaliczone już na poczet kolejnego odcinka show.

Taniec z gwiazdami rozpoczął Przemek Saleta z Izą Januchowską walcem angielskim.
Saleta jako nieporadny chłopiec w supermarkecie. Zabrakło swingu.- Piotr Galiński. Pkt- 21

Jako drudzy wystąpili Olga Bołądź i ukasz Czarnecki w cha-cha. Po zakończonym tańcu ,tym razem oceniała Iwona Pavlović, która wygarnęła wiele błędów z czym się zgadzamy. Po tylu edycjach też już się trochę znamy, okazuje się, że w końcu każdy kto ogląda potrafi zobaczyć co i jak. Było też kilka pochwał a pkt za występ – 24 pkt.

Magdalena Soczyńska- Michno z Przemysławem Miarczyńskim, walc. Pkt – 28, jak za pierwszy taniec nieźle.

Katarzyna Glinka i Stefano Terrazino – cha-cha. Pkt – 28

Maciej Friedek i Blanka Winiarska – walc angielski. I tu Iwona Pavlović potraktowała bardzo ostro taniec Maćka, gdy Piotr Gawliński dał 6 pkt, Iwona jedynie 3. Co się nie podobało Iwonie? Trzeba by ją zapytać. Ogółem punktów 26 pkt.

Aneta Piotrowska i Mrozu , Cha-cha. Pavlović – 1 pkt. Gawliński 1- razem 15
pkt.

Ola Szwed i Robert Rowiński, po raz pierwszy w Tańcu z gwiazdami. Walc angielski . Dużo pochwał trochę błędów, ogólnie OK. I tu niespodzianka, najwyższa na razie punktacja 30 pkt.

Piotr Szwedes z partnerką Gąsa Anną Głogowską. Tancerka ma szczęście do Piotrków. Cha-cha w ich wykonaniu warta była 27 pkt.

Grochola Katarzyna i Jan Kliment, walc ang. Pavlović powiedziała, że wszystko było dobrze, ale Galiński pochwalił tylko nogi Grocholi, które akurat były zakryte długą suknią. Pavlović 2 pkt, Gawliński 2- ogólnie 19

pkt.

Artur Barciś i Paulina Biernat, cha-cha . Artur zatańczył pijanego marynarza i oczarował widownie, nas też . Co najlepsze zostawili na koniec. Jak zwykle. 31 pkt i pierwsza 10 od Tyszkiewicz.

Julka Kamińska i Rafał Maserak w angielskim walcu. Sporo pochwał od Pavlović. Rama w porządku. 29 pkt.

I Oceana z Przemysławem Juszkiewiczem w cha-cha. Oceana chyba już we krwi ma taniec. Nieźle się kręciła. Gawliński 10 pkt dał jeszcze zanim piosenkarka poszła do Kasi Skrzyneckiej. 37 pkt i to jest najwyższa nota tego wieczoru.

Wszystko jednak od Was zależy kto jak wysoko zajdzie 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.