Hubert Urbański został na lodzie!

Kapif

Jak mu się opłacił transfer z TVN-u?

To był transfer roku a przynajmniej miał być. Hubert Urbański poprowadził Bitwę na głosy, objadł się w show słodyczami i tyle. Dwójka nie ma pomysłu co z nim dalej zrobić, przynajmniej do jesieni.

Szefowie stacji nie widzą na razie miejsca dla swojego nowego prezentera. Co prawda miał dostać jakieś role, epizody w serialach, prowadzić letnie trasy koncertowe,  wszystko po to, by publiczność zaczęła kojarzyć jego twarz z telewizją publiczną. Na razie z tych planów nic nie wyszło.

Scenarzyści nie mają dla niego roli, a prawdopodobnie straci też możliwość dorobienia sobie w roli letniego konferansjera. Dlatego Hubert na razie został odesłany na kilkumiesięczne wakacje. – dowiedział się Fakt.

Jeżeli Dwójka zdecyduje się jesienią na drugą edycję Bitwy na głosy, Urbański znowu zabłyszczy na ekranach naszych tv. Jednak stacja już myśli o nowym show z udziałem Nergala w jury, The Voice. Tam z kolei faworytem producentów jest Maciej Kurzajewski.

Plotkuje się, że powodem odstawienia Urbańskiego spowodowało pojawienie się w stacji Kammela.

Hubert Urbański jest na tym samym torze obecnie to Krzysztof Ibisz i Kasia Cichopek. Może tak wspólny interes powinny założyć?

Zobacz też:2. rocznica Potockiej i Nowickiego. Tak świętowali!

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.