Hubert się żeni

ImageKoniec marzeń pań, które liczyły na randkę z Hubertem. Urbański chce się żenić .


Hubert Urbański kiedy został gospodarzem Milionerów, woda sodowa uderzyła mu do głowy. Zaczął spotykać się z dziewczynami, pozostawiając żonę w domu. W końcu rozwiódł się, miał kilka romansów to tu to tam i wpadł na koniec na Julię Chmielnik, która niedawno urodziła mu córeczkę.

Hubert dojrzał ponownie do tego by poślubić młodziutką matkę swojego dziecka. Dał jej pierścionek, poprosił o rękę, ona się zgodziła i na palcu Chmielnik lśni już brylancik. Teraz ustalają gdzie odbędzie się ich wesele. Na dodatek chcą by było huczne. Julia chce Kraków, Hubert Warszawa.

Najprawdopodobniej jednak Julia postawi na swoim. Niedawno jechała z małą Stefanią pociągiem do rodziców by porozmawiać o swoim zamążpójściu.

Urbański nie był wymarzonym kandydatem na męża rodziców Juli. Ona jest świetną partią dla niejednego mężczyzny. jest córką tragicznie zmarłego aktora jacka Chmielnika, jest niezwykle utalentowana. Nie tylko gra na fortepianie, ale i świetnie tańczy. Dysponuje również pięknym sopranem. Poza tym jeździ na nartach, konno i uwielbia pływanie. Oprócz angielskiego zna także portugalski.

A taki Urbański? Mało, że już jest po jednym rozwodzie to więcej talentów niż prowadzenie milionerów jakoś nie widać. Ale los płata figle i spłatał tym razem. Rodzina Chmielników pogodziła się z faktem i para niedługo stanie na ślubnym kobiercu.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.