, ,  

Horodyńska i Malinowska zachwycone wyglądem Mozila

Panie bardzo rzadko chwalą, czym Mozil je zauroczył?

Czesław Mozil mimo nie wysokiego wzrostu ma ogromne powodzenie u kobiet. Zmienia je jak rękawiczki, nie potrafi zagrzać miejsca na dłużej.  Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska są zachwycone muzykiem, dlaczego? Przez jego bardzo oryginalny strój.

Pomniejszona kratka w męskich kolorach sezonu, granatowym i zielonym, stała się tłem do ciekawej osobowości naszego bohatera. Powiem ci, że wygląda w tym sexy. Nie sądziłam, że dam radę wydusić z siebie te słowa – napisała w Party stylistka o Mozilu, który był obecny na gali Fryderyków .

Malinowska też była zachwycona Czesiem.

Uwielbiam tego faceta i jego fantastyczny styl. Choć ta czerwona lamówka zbiła mnie z tropu, to po bacznym przyjrzeniu się całokształtowi doceniam modowy zabieg w wykonaniu Czesława. Facet mówi otwarcie, że lubi modę i dobre marki, a my przyznajemy, że się na tym zna. Jak wspaniale, że taki Czesław jest nasz, polski i żadni Duńczycy, a już na pewno Dunki nam go nie odbiorą. Nie damy, bo dodatkowo zapełnia jakże ogromną lukę pod hasłem: Dobrze ubrani Polacy – dodała Karolina.

A Wam się podoba?

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.