Honorata Honey Skarbek księżniczką internetu

Przez ostatnich kilka dni zapisuje się na światowych rankingach youtube.

Wielokrotnie zdobywała odznaczenia najpopularniejszego kanału youtube w Polsce, ale tym razem wynik, który udało się jej osiągnąć zaskoczył chyba wszystkich internautów.

Honey zajęła 5 miejsce w rankingu globalnym na najpopularniejszy muzyczny kanał ostatnich dni. Dla ścisłości Michael Jackson jest na 1 miejscu, a Justina Bieber na 2. Honorata, która jest POLKĄ zajęła 5 miejsce (www.youtube.com/honeyhollywood). Zastanawiamy się czy to aby nie jest pierwsza Polka w historii, która zdobyła 5 miejsce w internetowym świecie zaraz obok legendy popu MJ i najgorętszej gwiazdy ostatniego roku JB?

Myślimy, że warto pochwalić się takim osiągnięciem i docenić Polkę, która zabłysnęła w internecie na arenie międzynarodowej.

Honorata Skarbek jest debiutującą piosenkarką, a zarazem najpopularniejszą nastoletnią bloggerką w Polsce. Jej photoblog, na którym codziennie pokazuje, że warto spełniać marzenia, pielęgnować wiarę w siebie i doceniać każdą minutę życia, odwiedza miesięcznie około 6 milionów ludzi. Występowała na jednej scenie przed takimi gwiazdami jak Matt Pokora czy Eddy Watta. Pierwszy singiel Honey ujrzy światło dzienne już w styczniu tego roku. W pierwszej połowie 2011 planowane jest również wydanie jej debiutanckiego albumu. Honorata bije wszelkie rekordy popularności internetowej, jej każda piosenka ma łącznie ponad milion odwiedzin, co daje kilka milionów odsłuchań jej utworów, z których każdy był nagrywany w tak zwanej piwnicy u znajomych. Dopiero ostatnio została odkryta przez polski show biznes i obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.

Jej życiowe motta, które wytatuowała sobie na nadgarstku, ręce i karku brzmią: make dreams come true, never say never oraz impossible is nothing. Jej życie jest odzwierciedleniem tych trzech powyższych sentencji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

5 komentarzy Honorata Honey Skarbek księżniczką internetu

You must be logged in to post a comment.