Honey – „Ile razy ja w życiu upadłam”

Fotoszok.pl
Znowu wylewa żale

Honey gwiazdka, która wypromował Gadulek, jako pierwsi pisaliśmy o niej, kiedy Polska jeszcze nie znała Honoraty i kiedy jeszcze nie była sławna. Dziś koncertuje, bierze udział w sesjach ale także prowadzi życie na swoim blogu a tam opisuje, że nie zawsze było łatwo.

 

Ile razy ja w życiu upadłam… Ile emocji mnie w życiu zgubiło… Czy na tym to polega, żeby coraz to na nowo wstawać i odnajdywać się? Co nas nie zabiję, to wzmocni i wiem, że jestem bardzo silna. Czasami to w sobie lubię, że jestem aż nadto dojrzała jak na swoje 21 lat, bo pewnie wiele osób myśli, co osoba w tym wieku może wiedzieć o życiu, ludziach, problemach? Ja wiem i to bardzo dużo, czasami myślę, że chyba zbyt wiele. Często wolałabym nie wiedzieć. Może lepiej jest wiedzieć mniej?

Dochodzę do zapewne błędnego wniosku, że nie powinnam już nikomu ufać. Zaufanie jest jak lustro, kiedy je zbijesz, czasami uda Ci się je skleić, ale zawsze będzie widać rysy w odbiciu. Też czasami wydaje Wam się, że człowiek, którego znacie, nagle jest dla Was kimś zupełnie innym, obcym, nie tym za kogo go mieliście? Przecierasz oczy ze zdumienia, bo jedna przypadkowa sytuacja, może zweryfikować całą przeszłość i automatycznie wywołać konsekwencje na przyszłość. To straszne jak szybko można zniszczyć zaufanie, a moim zdaniem to skarb, którego trzeba strzec jak oka w głowie.

To nie pierwszy kryzys w życiu Honey.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.