Hollywoodzka stylistka pojechała po Cichopek, Dodzie, Bachledzie- Curuś, Kożuchowskiej i Chylińskiej!

Czy one wiedziały, że Hollywood o nich wie?

W ostatnim wywiadzie dla Elle , amerykańska stylistka Maryam Malakpour, która ubiera takie gwiazdy jak Rolling Stonesów i Heidi Klum, powiedziała o Karolinie Malinowskiej, że „wygląda koszmarnie i w ogóle nie powinna się zajmować modą”.

Zobaczcie co powiedziała o innych polskich gwiazdach a ostrych słów naprawdę nie szczędziła. Hollywoodzka stylistka wypowiedziała się o wyglądzie : Kasi Cichopek, Dodzie, Alicji Bachledzie-Curuś, Małgosi Kożuchowskiej i Agnieszce Chylińskiej.

Kapif

Cichopek: Tragedia! Nie jestem fanką sukienek Herve Leger, to nie mój klimat. To wygląda jak totalny bałagan. Obcisła sukienka, bujne kształty, ta torebka, te buty, włosy, ten makijaż. Wszystko źle! Styl sexy lepiej wygląda na dziewczynach o chłopięcej sylwetce.

Mazur

Dodzie: Pasuje jej styl a’la Debbie Harry, bluzki w paski, skórzana kurtka, skórzane spodnie – ten look jest świetny. Włosy, makijaż, ubranie, wszystko wygląda, jakby się za bardzo nie starała . Widać tu luz i nonszalancję, a to najważniejsze.

Kapif

Alicji Bachledzie-Curuś: To klasyczny hollywoodzki look na czerwony dywan. Ładna, bezpieczna sukienka (Maciej Zień), naturalny makijaż i włosy. Trudno nie wyglądać w tym dobrze, ale tak ładna dziewczyna może sobie pozwolić na więcej ryzyka.

Kapif

Kożuchowskiej: Mogłaby w tym wystąpić w Hollywood na czerwonym dywanie. Wygląda świetnie – bezpretensjonalnie, świeżo i stylowo. Ta sukienka (Dawid Woliński) zrobiła na mnie największe wrażenie. Sama mogłabym ją włożyć.

Kapif

Chylińskiej: To superzgrabna dziewczyna, od razu widać, że jest gwiazdą pop. Tatuaże w połączeniu ze świetną figurą, z „małą czerwoną”, z gładką fryzurą i makijażem dają ultrakobiecy efekt. Nawet w tak słodkiej sukience wygląda rockowo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.