Herbuś zostanie milionerką?

Ma szansę zarobić więcej na reklamach niż w serialach

Edyta Herbuś koniecznie chciała zostać aktorką. Przeszła różne kursy, zagrała co prawda w kilku serialach ale to na razie wszystko. Może producenci nie widzą Herbuś w filmach, za to producenci kosmetyków stoją w kolejce do pięknej tancerki. Każdy chce by to właśnie ona była twarzą ich marki.

Herbuś od producentów telefonów komórkowych dostała tylko pół miliona zł.

Sporo partnerów zawodowych zwróciło się do mnie z propozycją sygnowania moim nazwiskiem różnych produktów. Fajnym bodźcem i znakiem jest dla mnie to, że taka wielka globalna firma jak Samsung zwraca się do mnie o to, żebyśmy weszli w taką tymczasową spółkę – wyznała  Edyta w wywiadzie dla radiowej Czwórki. – Mam świetną agentkę, która negocjuje warunki tak, że nieźle na tym wychodzimy. Darmowe telefony i nie tylko – cieszy się tancerka.

Jako jedyna gwiazda weźmie udział w tej reklamie. Dzieje się dobrze, ale nie chcemy zapeszyć. Pojawiły się jeszcze inne oferty pracy, ale nie mogę o nich jeszcze mówić – podkreśla w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Herde, opiekunka Edyty.
Mimo takich propozycji tancerka nie zapomniała o swoich marzeniach i już niedługo pojawi się jednak w filmie.

Okazało się, że nadaję się do ról komediowych. Komedię zaczniemy dopiero produkować i nagrywać, więc to chwilę potrwa – opowiada Herbuś, która gra jeszcze w serialu „Klan” i występuje w Operze Narodowej w spektaklu „Turandot”.
Herbuś unika skandali, jeśli się pojawia, to budzi raczej podziw. Pokorne ciele dwie matki ssie?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.