Herbuś gwiazdą reklam

Michał Pieściuk / newspix.pl

Zaczynała od środka na stonkę

Edyta Herbuś, tancerka z Kielc, która do Warszawy przyjechała robić karierę i chyba jej się udało, jednak nie do końca w tym co by chciała robić.

Na początek trzeba było być zauważoną, więc wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Chociaż już wcześniej wystąpiła w reklamie środka na stonki. Gdy już widzowie i producenci poznali Edytkę, ta dzięki romansowi z Kubą Wesołowskim załapała się na pierwszą swoją rolę Na Wspólnej. Kiedy miłość szybko się skończyła, skończyła się gra w serialu.

Edyta zagrała jeszcze w innych serialach, jednak w końcu doszła do wniosku, że chce być jak Sophia Loren. Pojechała do Hollywood, wzięła lekcje aktorstwa i wróciła. Wróciła by wziąć udział w bardziej ambitnych… reklamach.

Jak nie żel pod prysznic, to buty sportowe,  kosmetyki, telefony komórkowe, czy też guma do ćwiczeń. Za taką jedną reklamę tancerka bierze średnio 200 tysięcy. W końcu żaden pieniądz nie śmierdzi. A ostatnio jej ciężka praca na warsztatach aktorskich w USA zaowocowała kontraktem reklamowym z producentem wody mineralnej, który tancerka sprzątnęła sprzed nosa Annie Popek.

Myślicie, że będzie z niej aktorka…filmowa?

Zobacz też:Prezenter TVN pozbył się wąsów

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.