Herbuś boi sie roli w „Ojcu Mateuszu”

vipnews.pl

Wygrała casting bo była najlepsza

Edyta Herbuś dostała niewielka rolę w serialu Ojciec Mateusz, do którego zdjęcia kręcone są w pięknym Sandomierzu i Warszawie. Gdyby nie koledzy po fachu, którzy również grają w serialu, Herbuś chyba zżarła by trema. Tam nikt nad tancerką się nie pieści, jest traktowana ze wszystkimi na równi.

– Rozpoczęcie pracy z nową ekipą i nowym reżyserem zawsze łączy się z dużymi emocjami. Takie uczucia, jak trema, niepokój i niepewność są zupełnie normalne. Poza tym wcielam się tym razem w zupełnie inną niż do tej pory postać, pojawiają się tu też wątki kryminalne – są to więc dla mnie nowe rzeczy. Ale jestem bardzo zadowolona ze współpracy z całą ekipą, a szczególnie z reżyserem. Maciej Dudkiewicz jest człowiekiem bardzo zaangażowanym w pracę, przywiązuje wagę do każdego szczegółu. Urzekło mnie to, bo sama lubię takie podejście do pracy. Na planie spotkałam też kilku znajomych tancerzy, więc od razu było mi raźniej – opowiada Faktowi początkująca aktorka.

Herbuś uważa, że ciągle się uczy aktorstwa a możliwość zagrania w Ojcu Mateuszu, to kolejna lekcja.

Jestem podczas intensywnego rozwoju aktorskiego. Jestem więc otwarta na wszelkie propozycje zawodowe, ale przyznaje, że nie wszystkie przyjmuję. Staram się każdą przeanalizować i dokonać mądrego wyboru – podsumowuje.

A ile ich dostała do tej pory?

Zobacz też:To on pociesza Dodę!

źródło: Fakt.pl

vipnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.